Яскраві торби, які допомагають зберегти природу

Яскраві торби, які допомагають зберегти природу

Сегодня в гостях у нашего блога Ира и ее авторские ЭКО-торбы. Ира – половина молодого бренда “Абищиця”, который уже 4 месяца успешно продается в нашей Шафе.

«Ми займаємось пошиттям еко-торб, втілюючи сучасні ідеї та погляди в яскравих принтах. Впевнена, що еко торби стануть чудовим супутником для ваших гаманців, книжок, люстерок та інших дрібниць, що притаманно носити дівчатам влітку. Є питання та пропозиції — пишіть, завше раді новим знайомствам! Велкам ту Шафа:)»

gocagoca-avatarДавайте знакомиться:

Ира Gocagoca
45 вещей в продаже, 25 положительных отзывов

Заглянуть в Шафу Иры >>>

 

Про себе

Я живу під Житомиром у невеличкому містечку. Мені 24 роки. Працюю вдома. Останній рік я працюю з чешською компанією, але ця робота не пов’язана з моєю іншою стороною — творчістю. В мене вся родина дуже творча. Кожен щось робить своїми руками — вигадує. І я також експериментую з самого дитинства. Займаюсь не тільки сумками. В основному, мені до вподоби робити незвичайні та цікаві речі для пересічних людей а також поширювати певні ідеї та погляди.

Эко сумки в Шафе

Чому саме сумки?

Це, в принципі, арт-торби. В першу чергу це — на підтримку екології, щоб люди трошки позбавлялись від цих кульків та пакетів. Це мене жахливо дратує, тому я пропагую що, краще візьміть цю торбу в магазин за покупками. Ми намагаємось робити популярні та яскраві принти, щоб вони підходили для різного загалу: для дорослих жінок, молодих дівчат та хлопців.

Торбами займаємось я і моя подруга, яка живе в Житомирі. Вона в нас арт-директор, тому що вона більше продумує піар та виставки: куди можна піти, де можна ці торби показати і так далі. А я в основному шию та втілюю наші ідеї в торбах.

Як це почалось, саме з торбами? Почалось все ще в тому році, коли закінчився майдан. Коли народ вже почав потихеньку забувати ці події, нам дуже хотілось щоб люди пам’ятали. Тому ми почали робити торби з патріотичними принтами.

Эко сумки в Шафе

Зараз таких торб вже не має. Спочатку все починалось з ідеї патріотизму, а коли люди почали багато купувати — ми не захотіли заробляти на патріотизмі. Тому ми просто почали підримувати ідею еко-торб, які допомагають зберегти природу. Житомир — гарне місто, але як і будь якому місті України не вистачає чистоти в лісі, парках та гідропарках і от, молодь намагається з цим боротись. У нас дуже багато ініціативних груп, що підтримують чистоту, але вони, нажаль, не дають такого результату як хотілось би, оскільки кожен має починати з себе: наприклад, не купуючи щоразу поліетиленові пакети.

Ідею простоти та функціональності ми хотіли поєднати з чимось стильним та незвичайним, тому перші такі сумки були з космосом — з фотографіями з телескопу Хаббл. І воно таке цікаве поєднання – натуральна тканина і яскравий принт, як наприклад космос та таке інше. Якось так.

 

Як ми робимо наші торби

Еко торби шиються та крояться вручну з цупкого матеріалу — парусини, що схожа на льон. Вона гарно переться, стійка до носіння, ніжна на дотик та має приємний кремовий колір. Для літа саме те, адже багато місця не займає та виглядає набагато цікавіше а ніж пакет «Босс» 🙂

Малюнок наноситься на тканину вручну за допомогою термотрансферного друку. Процес не складний але вимагає навичок та досвіду для того, щоб принт був цупкий та яскравий. Щодо принтів: малюнки обираються під тему колекції. Наприклад, було декілька тематичних колекцій: до дня вегана ми створили чимало цікавих торб, що спрямовані на захист тварин та навколишнього середовища.

Эко сумки в Шафе

Також шили особливі торби для музичних груп, що їздили з турами Європою. Ми не порушуємо право інтелектуальної власності, тому обираємо малюнки що у вільному доступі. Плануємо співпрацювати з художниками щоб це був 100% хендмейд. Тому запрошуємо до співпраці всіх хто хотів би побачити свою роботу на нашій торбі.

Тираж абсолютно різний, зазвичай ми не шиємо багато однакових торб, тому що дуже важко вгадати що саме полюбить покупець. Але все що шилось раніше можна повторити, окрім випадків коли використовувались авторські малюнки, фото та інше.

Про моду

Не завжди супер-дорога річ є крутою і классною. Я вважаю, що як кажуть, що геніальність «в деталях і в простоті». Але в кожній речі має бути якась ізюминка — вона має впасти в душу і тоді вона і тобі підходитиме, і виглядатиме класно.

Посмотреть все эко-сумки в Шафе >>>

Эко сумки в Шафе

Внимание, розыгрыш!

󾔗󾔗󾔗 Новый летний #розыгрыш! Эко-торба ручной работы от одной из наших участниц. Яркая летняя сумка пригодится и в похода...

Posted by Шафа on Wednesday, July 29, 2015

Добавьте комментарий

Comments (1)

  1. Anna31 июля 2015 Ответить
    я покупала у Иры торбу «Планетарный байк», очень довольна 🙂 вообще полиэтиленовые пакеты уже лет десять как не использую, за это время накопилась приличная коллекция эко-сумок 😀 Девочкам желаю творческих успехов и, как маленький совет, — разнообразить размерный ряд сумок чтобы «каждому по потребности»).

Добавьте комментарий

О блоге

Все секреты идеального гардероба, распродажи вещей самых стильных девушек Украины, советы по стилю и самые свежие новости проекта Шафа - вот что ждет тебя на страницах нашего блога. Приятного чтения!

Готовимся к весне!

В Шафе очень много отличной весенней одежды! Смотри сама:
1) Тысячи длинных и коротких платьев
2) Брендовые юбкиразннобразных фасонов
3) Много недорогих курток
4) Новые и бу кофты

Метки

picspocs Базовый гардероб Зимняя одежда Как покупать Шафа большие сумки бренд next верхняя одежда где продать одежду дизайнерская женская одежда женская одежда ASOS зимняя женская одежда интересные модели как выбрать бюстгальтер как выбрать джинсы как выбрать кроссовки как выбрать обувь как выбрать одежду как выбрать пальто как выбрать платье как выбрать спортивную одежду как выбрать туфли как выбрать футболку как выбрать шубу как купить в американском интернет-магазине как купить одежду недорого как собрать чемодан как хранить вещи как экономить классные вещи в Шафе летняя женская одежда мода 2015 модные женские футболки модные цвета налоги одяг українських виробників осенняя женская одежда приложения для шопинга продавец недели рекомендации советы стилиста спортивная одежда украинские вышиванки недорого фейки и подделки чудеса модерации
Шафа